Dansözleri bekliyoruz

Galatasaray’da Babel, Donk ve Lemina’nın dansözlerle olan eğlence görüntüleri olay olmuştu. Konu hakkında çok eleştiri alan futbolcuların yeni görüntüleri ortaya çıktı. Donk ve Babel’in sosyal medyadan paylaştığı videoda Babel’in “Dansözleri bekliyoruz” demesi ise tepki topladı. Galatasaray’da hem Süper Lig hem de Şampiyonlar Ligi’nde kötü gidişat sürerken Donk, Babel ve Lemina’nın dansözlerle olan görüntüleri çok konuşulmuştu. […]
GALATASARAY - 31 Ekim 2019 16:26 A A

Galatasaray’da Babel, Donk ve Lemina’nın dansözlerle olan eğlence görüntüleri olay olmuştu. Konu hakkında çok eleştiri alan futbolcuların yeni görüntüleri ortaya çıktı. Donk ve Babel’in sosyal medyadan paylaştığı videoda Babel’in “Dansözleri bekliyoruz” demesi ise tepki topladı.

Galatasaray’da hem Süper Lig hem de Şampiyonlar Ligi’nde kötü gidişat sürerken Donk, Babel ve Lemina’nın dansözlerle olan görüntüleri çok konuşulmuştu. Futbolculara sosyal medyadan da tepkiler gelirken Babel ve Donk konuyla ilgili açıklama gibi bir video yayınladı.

Instagram’dan kısa bir video paylaşan ikiliden Donk, sessiz şekilde ekrana baktıktan sonra takım arkadaşı Babel’e dönüyor.

“DANSÖZLERİ BEKLİYORUZ”

Hollandalı yıldız futbolcu Babel’in ise, “Waiting for the dancers” (Dansözleri bekliyoruz) karşılığı verdiği görülüyor. İkilinin tavırlarından sosyal medyadaki eleştirileri çok da önemsemedikleri belli oluyor.

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Babel, Donk ve Lemina’nın bir doğum günü partisinde eğlenmeleri, kötü gidişata üzülen taraftarların bir kısmını sinirlendirdi. İkiye ayrılan görüşlerde bazı taraftarlar oyuncuların ceza almasını isterken, bazıları ise futbolcuların özel hayatına karışamayacakları yönünde görüş belirtti.

 HERHANGİ BİR CEZA VERİLMEYECEK

Habertürk’ün haberine göre; Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasından rahatsızlık duysa da yönetimin ve teknik heyetin oyuncular üzerinde bir yaptırım uygulanmayacağı ortaya çıktı.

Pazar gecesi oynanan ve kaybedilen Beşiktaş derbisinden 2 gün sonra (Salı akşamı) arkadaşlarının doğum günü partisine katılan oyuncuların, herhangi bir şekilde profesyonellik dışı davranış sergilemedikleri kaydedildi.

Bu haber 128 kez okundu.
GALATASARAY - 16:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.