Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Çebi, futbol şubesini Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’a emanet etti!

Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay’ı geride bırakarak Beşiktaş’ın 34. başkanı olan Ahmet Nur Çebi, futbol şubesini Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’a emanet etti. Adnan Dalgakıran ikinci başkan, Mesut Urgancılar ise genel sekreterlik görevine getirildi. Beşiktaş’ta gerçekleşen olağanüstü kongrede 8547 oyun 5009’unu alarak Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay’ı geride bırakarak Beşiktaş’ın 34. Başkanı olan Ahmet Nur […]
BEŞİKTAŞ - 24 Ekim 2019 20:57 A A

Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay’ı geride bırakarak Beşiktaş’ın 34. başkanı olan Ahmet Nur Çebi, futbol şubesini Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’a emanet etti. Adnan Dalgakıran ikinci başkan, Mesut Urgancılar ise genel sekreterlik görevine getirildi.

Beşiktaş’ta gerçekleşen olağanüstü kongrede 8547 oyun 5009’unu alarak Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay’ı geride bırakarak Beşiktaş’ın 34. Başkanı olan Ahmet Nur Çebi, görev dağılımını yapmaya başladı.

Yönetim Kurulu’nda caminanın tanıdığı isimlere yer veren Çebi, Braga maçı öncesi yapılan toplantıda futbol şubesini Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’a emanet etti. Bu arada Emre Kocadağ, asbaşkan, Adnan Dalgakıran, ikinci başkan, Mesut Urgancılar ise genel sekreterlik görevine getirildi.

Erdal Torunoğulları ERDAL TORUNOĞULLARI KİMDİR?

1964 Kars doğumlu olan iş insanı Torunoğulları, evli ve üç çocuk babasıdır. İyi derece Flemenkçe ve İngilizce bilmektedir.

Emre Kocadağ EMRE KOCADAĞ KİMDİR?

1983 Beyoğlu doğumlu. Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İş insanı olan Kocadağ evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

(Fanatik)

Bu haber 132 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 20:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.