Açık
  • EURO 6.45
  • DOLAR 5.81

Beşiktaşlı taraftarlar ile Chelseali taraftarlar arasında dostluk rüzgarları!

Süper Kupa mücadelesi için Beşiktaş’ta toplanan Chelseali taraftarlar, siyah-beyazlı taraftarlarla birlikte tezahürat yapıp fotoğraf çektirdi. Liverpool ile Chelsea arasında Vodafone Park’ta oynanacak olan Süper Kupa maçına saatler kala İngiliz taraftarlar İstanbul sokaklarında…. Liverpool taraftarları Taksim civarında maçı beklerken Chelsea taraftarları ise Beşiktaş’ta bulunuyor. Maçı bekleyen Chelseali taraftarlar, Beşiktaş forması giyen taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi ve […]
BEŞİKTAŞ - 15 Ağustos 2019 00:58 A A

Süper Kupa mücadelesi için Beşiktaş’ta toplanan Chelseali taraftarlar, siyah-beyazlı taraftarlarla birlikte tezahürat yapıp fotoğraf çektirdi.

Liverpool ile Chelsea arasında Vodafone Park’ta oynanacak olan Süper Kupa maçına saatler kala İngiliz taraftarlar İstanbul sokaklarında…. Liverpool taraftarları Taksim civarında maçı beklerken Chelsea taraftarları ise Beşiktaş’ta bulunuyor.

Maçı bekleyen Chelseali taraftarlar, Beşiktaş forması giyen taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi ve tezahürat yaptı. O anlar kameralara işte böyle yansıdı.

Kaynak: DHA Beşiktaşlı taraftarlar ile chelseali arasında dostluk rüzgarları!

Bu haber 78 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 00:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.