19° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’dan Emine Bulut yorumu: Bizde anneler kutsaldır

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, eski eşi tarafından vahşice katledilen Emine Bulut ile ilgili konuştu. Avcı, “Aslında sadece Emine Bulut ile ilgili konuşmak istiyordum. Bizim kültürümüzde kadınlarımız, annelerimiz kutsaldır.” dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş-Göztepe maçı öncesinde eski eşi tarafından katledilen Emine Bulut ile ilgili konuştu. “HAYATIN GERÇEKLERİ VAR” Avcı, “Aslında sadece Emine Bulut […]
BEŞİKTAŞ - 23 Ağustos 2019 22:33 A A

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, eski eşi tarafından vahşice katledilen Emine Bulut ile ilgili konuştu. Avcı, “Aslında sadece Emine Bulut ile ilgili konuşmak istiyordum. Bizim kültürümüzde kadınlarımız, annelerimiz kutsaldır.” dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş-Göztepe maçı öncesinde eski eşi tarafından katledilen Emine Bulut ile ilgili konuştu.

“HAYATIN GERÇEKLERİ VAR”

Avcı, “Aslında sadece Emine Bulut ile ilgili konuşmak istiyordum. Bizim kültürümüzde kadınlarımız, annelerimiz kutsaldır. Maç oynuyorsun, kazanıyorsun, kaybediyorsun. Beşiktaş 100’lerce maçlarından birini kazanacak belki ama hayatın farklı gerçekleri var. Kadınlarımızın sağlıklı bir coğrafyada yaşamalarını istiyorum.” dedi.

Bu haber 181 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 22:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.