Beşiktaş, Dorukhan Toköz’ün maaşına zam yapacak

Beşiktaş, yıllık 350 bin euro kazanan milli oyuncu Dorukhan Toköz’ün maaşını artıracak. Yeni sözleşmeyle birlikte 23 yaşındaki oyuncunun maaşı 1 milyon euro olacak. Yaz döneminde Avrupa kulüplerini peşinden koşturan ama siyah-beyazlı takımda yoluna devam eden Dorukhan Toköz’ün maaşına zam yapılacak. Beşiktaş’ta yıllık 350 bin euro ile en az kazanan isimlerden olan 23 yaşındaki milli futbolcunun […]
BEŞİKTAŞ - 7 Eylül 2019 13:29 A A

Beşiktaş, yıllık 350 bin euro kazanan milli oyuncu Dorukhan Toköz’ün maaşını artıracak. Yeni sözleşmeyle birlikte 23 yaşındaki oyuncunun maaşı 1 milyon euro olacak.

Yaz döneminde Avrupa kulüplerini peşinden koşturan ama siyah-beyazlı takımda yoluna devam eden Dorukhan Toköz’ün maaşına zam yapılacak. Beşiktaş’ta yıllık 350 bin euro ile en az kazanan isimlerden olan 23 yaşındaki milli futbolcunun maaşı revize edilecek.

“ZAMMI ÇOKTAN HAK ETTİ”

Başarılı oyuncunun yeni sözleşmeyle birlikte maaşı 1 milyon euro olacak. İtalya ve Fransa’dan gelen tekliflere rağmen kulübe zorluk çıkarmayan ve 1 yıl daha takımda kalarak şampiyon olmak istediğini ifade eden Dorukhan’ın tutumu, yönetim ve teknik heyeti oldukça memnun etmiş durumda. Başkan Fikret Orman da başarılı ismin, yapılacak zammı çoktan hak ettiğini belirtti.

Kaynak: Hürriyet

Bu haber 155 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.