Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi A Spor’a özel açıkladı! “Caner Erkin ve Gökhan Gönül…”

[section]>Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor’un konuğu oldu ve birçok konuda siyah-beyazlı taraftarların soru işaretlerini giderdi. Beşiktaş …
BEŞİKTAŞ - 16 Haziran 2020 20:34 A A

[section]>

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor’un konuğu oldu ve birçok konuda siyah-beyazlı taraftarların soru işaretlerini giderdi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin açıklamalarının satır başları:

“Pandemiden önce de Beşiktaş’ın ekonomisi çok iyi değildi, tüm kulüplerde bu böyle.”

“Kulüp yoksa futbolcu yok, futbolcu yoksa kulüp yok. Biz bir ekibiz, kendileriyle oturup görüşeceğiz.

“Kulüpler artık kendi altyapılarına yönelmeli. Artık şov yapmayı, popülist davranmayı bırakmalıyız.”

“Kulüplerin tek kurtuluş reçetesi geçmişi denetlemeleri. Benden sonra gelecek yönetimin beni denetlemesini istiyorum.”

“Benim görevim Ümraniye’deydi. Ben son 3 yılda transferlerin içinde hiç olmadım.”

“Bağış kampanyasında 2 günde 200 binin üzerinde SMS aldık.”

“Benim bir davam var. Ben Beşiktaş’ı bağımsız kılmak istiyorum. UEFA’nın önüne gidip taahhütler altına girmek istemiyorum. Gelir-gideri dengelemiş bir yapı tercih ediyorum”

“Bizim giderlerimizin bir şekilde aşağı inmesi lazım. Futbolcularımızın çoğunun 2 sene sözleşmesi var. Örnek veriyorum 3 milyon alan bir oyuncunun gitmesine yakın scout ekibimiz onun yerine 1 milyon alan birisini bulursa ve bunu bir şekilde devam ettirirsek faaliyet giderlerimiz 60 milyondan 25-30 milyona inmiş olacak.”

“Talisca çok başarılıydı. Gelip oynamak istiyorsa bütçemiz belli. Oraya sığıyorsa gelmesini isterim. Quaresma, gönlümüzde taht kurmuş bir oyuncudur. Onu da Quaresma yapan Beşiktaş taraftarıdır. O defter kapandı artık.”

“Personelimizin Şubat ayı sonuna kadar ödemelerini gerçekleştirdik. Ben buraya ilk geldiğimde 100 milyon TL’ye yakın para verdim.”

“Ben futbolcularıma pandeminin yarattığı ortamın çok sıkıntılı olduğunu ve bu sıkıntıların devam edeceğini, dolayısıyla kendilerinin desteğine ihtiyacımız olduğunu söyledim. Şimdi değil Temmuz ayının sonunda cevaplarını vermelerini istedim. Hoca’mın istediği tüm oyuncularla oturup konuşacağız. Caner ve Gökhan’la da oturup konuşacağız şartlar uyarsa devam ederler.”

“Kendisi iş bulana kadar bizim ödemeleri yapma mükellefliğimiz var. 3 senelik sözleşmesi vardı. Bizi şu saate kadar üzmedi.”

Bu haber 40 kez okundu.
BEŞİKTAŞ - 20:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.