12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Belhanda gidiyor mu?

Younes Belhanda için geçen sezon Al İttihad’dan gelen 7 milyon euroluk teklifi reddeden Galatasaray yönetimi, bu sezon aynı hataya düşmeyecek. Real Madrid maçında kendisini protesto edenlere küfür eden Younes Belhanda’yı taraftar sildi. Fatih Terim’in Beşiktaş derbisinde verdiği son şansı kullanamayan Belhanda, Rize maçında kulübede kaldı. ÇİN SÜRPRİZİ Taraftarın istemediği 10 numara için ayrılık çanları çalıyor. […]
GALATASARAY - 3 Kasım 2019 15:17 A A

Younes Belhanda için geçen sezon Al İttihad’dan gelen 7 milyon euroluk teklifi reddeden Galatasaray yönetimi, bu sezon aynı hataya düşmeyecek.

Real Madrid maçında kendisini protesto edenlere küfür eden Younes Belhanda’yı taraftar sildi. Fatih Terim’in Beşiktaş derbisinde verdiği son şansı kullanamayan Belhanda, Rize maçında kulübede kaldı.

ÇİN SÜRPRİZİ

Taraftarın istemediği 10 numara için ayrılık çanları çalıyor. Geçen sezonun devre arasında Suudi Arabistan’dan teklif alan Belhanda için Al-İttihad 7 milyon Euro önermiş, yönetim 12 milyon Euro isteyince transfer gerçekleşmemişti. Belhanda’ya ara transferde bu kez Çin’den teklif bekleniyor. Çin’den bir kulübün listesindeki yıldızı G.Saray, satmaya hazır. Aslan, geçen sezon reddettiği 7 milyon Euro bonservis bedelini bu sezonun devre arasında kabul edecek.

(Sabah)

Bu haber 178 kez okundu.
GALATASARAY - 15:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.