Bazen arkadaşlarımla anlaşamıyoruz

Andorra maçında gösterdiği performansla eleştirilerin hedefi olan Hakan Çalhanoğlu, “Bazen arkadaşlarımla anlaşamıyoruz sahada. Bazen de istediğim oyunu oynayamıyorum.” dedi. Türkiye’nin Andorra’yı 1-0 mağlup ettiği maç sonrasında A Spor’a açıklamalarda bulunan Hakan Çalhanoğlu, performansı nedeniyle kendisini eleştirenlere yanıt verdi. Çalhanoğlu, “Eleştirileri görüyorum. Bana, “Milan’da oynadığın gibi Milli Takım’da oynamıyorsun.” diyorlar. Takım arkadaşlarımla beraber uzun süre çalışmıyoruz. […]
MİLLİ TAKIM - 8 Eylül 2019 16:55 A A

Andorra maçında gösterdiği performansla eleştirilerin hedefi olan Hakan Çalhanoğlu, “Bazen arkadaşlarımla anlaşamıyoruz sahada. Bazen de istediğim oyunu oynayamıyorum.” dedi.

Türkiye’nin Andorra’yı 1-0 mağlup ettiği maç sonrasında A Spor’a açıklamalarda bulunan Hakan Çalhanoğlu, performansı nedeniyle kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Çalhanoğlu, “Eleştirileri görüyorum. Bana, “Milan’da oynadığın gibi Milli Takım’da oynamıyorsun.” diyorlar. Takım arkadaşlarımla beraber uzun süre çalışmıyoruz. Bazen arkadaşlarımla anlaşamıyoruz sahada. Bazen de istediğim oyunu oynayamıyorum. Önemli olan ben değilim, önemli olan milli takımın kazanması” dedi.

“YORUMLARI OKUYORUM, OKUYUP GEÇİYORUM”

Çalhanoğlu, “İlerleyen zamanda inşallah katkıda bulunacağım. Kendimden hiç şüphem yok. Çekinmiyorum da. Yorumları okuyorum bazen, okuyup geçiyorum. Başka yapacak bir şeyim yok. İleri adım atmak için çok şeyler var. Kalitemi biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Eleştirilere yanıt veren hakan Çalhanoğlu: bazen arkadaşlarımla anlaşamıyoruz

Bu haber 156 kez okundu.
MİLLİ TAKIM - 16:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.