16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Arsenalli futbolcu Elneny’nin evinde ceset bulundu

  Mesut Özil ve Sead Kolasinac’ın bıçaklı kişilerce saldırıya uğramasının ardından şimdi de Arsenalli futbolcu Mohamed Elneny’nin babası Mısır’daki evlerinin verandasında ceset bulduğunu polise haber verdi. İnşaat halinde olan evden çıkan cesedin kime ait olduğu henüz belirlenmedi. Geçtiğimiz günlerde Mesut Özil ve Sead Kolasinac’ın bıçaklı kişilerce saldırıya uğramasının ardından şimdi de Mohamed Elneny’nin başı dertte. […]
FUTBOL - 29 Temmuz 2019 16:29 A A

 

Mesut Özil ve Sead Kolasinac’ın bıçaklı kişilerce saldırıya uğramasının ardından şimdi de Arsenalli futbolcu Mohamed Elneny’nin babası Mısır’daki evlerinin verandasında ceset bulduğunu polise haber verdi. İnşaat halinde olan evden çıkan cesedin kime ait olduğu henüz belirlenmedi.

Geçtiğimiz günlerde Mesut Özil ve Sead Kolasinac’ın bıçaklı kişilerce saldırıya uğramasının ardından şimdi de Mohamed Elneny’nin başı dertte.

İngiliz basınında yer alan haberlerde, Mısırlı Elneny’nin ülkesindeki evinin verandasında ceset bulunduğu öğrenildi. Polis ekipleri Elneny’nin babasının cesedi bulduktan sonra kendilerine haber verdiğini açıkladı.

Mahalla Al-Kubra şehrinde bulunan evinde henüz inşaat halinde olduğu belirtilirken polis ekipleri ölen kişinin kimliğini henüz belirleyemedi.

Soruşturmanın devam ettiği ve olayın cinayet mi yoksa kaza mı olduğu da bilinmiyor.

Bu haber 161 kez okundu.
FUTBOL - 16:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.