Albayrak havaalanında açıkladı: Bırakın da gidip Falcao’yu alalım

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, havaalanında söylediği “Bırakın da gidip Falcao’yu alalım” sözleri heyecan yarattı. Albayrak’ın, havaalanında taraftarların arasından geçerken bir taraftarın telefonuyla çektiği videoda “Bırakın da gidip Falcao’yu alalım” sözleri gündeme oturdu. Kısa sürede sosyal medyada yayılan video sonrasında Galatasaray’ın Falcao transferini bitirmesine kesin gözüyle bakılıyor. 9 TRANSFER YAPILDI Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i şampiyon […]
GALATASARAY - 7 Ağustos 2019 14:18 A A

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, havaalanında söylediği “Bırakın da gidip Falcao’yu alalım” sözleri heyecan yarattı.

Albayrak’ın, havaalanında taraftarların arasından geçerken bir taraftarın telefonuyla çektiği videoda “Bırakın da gidip Falcao’yu alalım” sözleri gündeme oturdu. Kısa sürede sosyal medyada yayılan video sonrasında Galatasaray’ın Falcao transferini bitirmesine kesin gözüyle bakılıyor.

9 TRANSFER YAPILDI

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’i şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray şimdiye kadar tam 9 transfer yaptı. Sarı kırmızılı ekip, Luyindama, Emre Mor, Babel, Seri, Jimmy Durmaz, Şener Özbayraklı, Adem Büyük, Ozornwafor ve kaleci Okan Kocuk’u kadrosuna kattı.

Bu haber 170 kez okundu.
GALATASARAY - 14:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.