Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Adil Rami’nin Fenerbahçe’den kazanacağı ücret ortaya çıktı

  Fenerbahçe’nin anlaşmak için Türkiye’ye getirdiği Adil Rami’nin kısa süre içerisinde sözleşme imzalaması bekleniyor. Fransız basını, oyuncunun sarı lacivertli ekipten 2 yıl için kazanacağı ücreti açıkladı. Dün gece Adil Rami’nin Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile yemek yediği kareler sosyal medyada yer almıştı. Fransız oyuncunun Fenerbahçe’den ne kadar para kazanacağı ve sözleşme detayları ortaya çıktı. […]
FENERBAHÇE - 27 Ağustos 2019 16:52 A A

 

Fenerbahçe’nin anlaşmak için Türkiye’ye getirdiği Adil Rami’nin kısa süre içerisinde sözleşme imzalaması bekleniyor. Fransız basını, oyuncunun sarı lacivertli ekipten 2 yıl için kazanacağı ücreti açıkladı.

Dün gece Adil Rami’nin Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile yemek yediği kareler sosyal medyada yer almıştı. Fransız oyuncunun Fenerbahçe’den ne kadar para kazanacağı ve sözleşme detayları ortaya çıktı.

TOPLAM 5 MİLYON EURO KAZANACAK

France Football’un geçtiği bilgiye göre; 33 yaşındaki deneyimli savunma oyuncusu Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak. Yıllık 2 milyon euro kazanacak olan Fransız savunma oyuncusu bonuslarla birlikte toplam 5 milyon euro alacak.

COMOLLI KEFİL OLDU

Damien Comolli’nin bu transferde etkisi olduğu öğrenildi. Rami’nin geçen sezon 4 ayrı sakatlık yaşaması; futboldan çok özel hayatıyla gündeme gelmesi yönetimde soru işaretleri oluşturdu.

Ancak Comolli, yakından takip ettiği Rami’yle ilgili hazırladığı detaylı raporları sundu.

Adil rami'nin fenerbahçe'den kazanacağı ücret ortaya çıktı

Bu haber 169 kez okundu.
FENERBAHÇE - 16:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.