Abdurrahim Albayrak: Falcao transferinde taraftarın içi %99 rahat olsun

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarlara müjdeyi verdi. Albayrak, “Monaco ile ilişkilerimiz çok iyi, herkes rahat olsun. Taraftarın içi %99 rahat olsun. Diagne’nin gitmemesi bu transferi engellemiyor.” dedi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor-Galatasaray maçından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. “MONACO İLE KARDEŞ KULÜP OLDUK” Albayrak, “Monaco İkinci Başkanı Petrov ile inanılmaz iyi şeyler […]
GALATASARAY - 17 Ağustos 2019 14:13 A A

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarlara müjdeyi verdi. Albayrak, “Monaco ile ilişkilerimiz çok iyi, herkes rahat olsun. Taraftarın içi %99 rahat olsun. Diagne’nin gitmemesi bu transferi engellemiyor.” dedi.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Denizlispor-Galatasaray maçından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“MONACO İLE KARDEŞ KULÜP OLDUK”

Albayrak, “Monaco İkinci Başkanı Petrov ile inanılmaz iyi şeyler konuştuk. Kendisiyle inanılmaz güzel resimlerimiz var, kendisiyle sarılmış resimlerimiz var. Monaco ile kardeş kulüp olduk. Başkanları da gelecek ve Mustafa Cengiz ile dostluk yemeği yiyeceğiz. Bundan sonra ilk olarak transferde Monaco ile görüşeceğiz. Monaco ile ilişkilerimiz çok iyi, herkes rahat olsun. Taraftarın içi %99 rahat olsun. Diagne’nin gitmemesi bu transferi engellemiyor.” dedi.

Abdurrahim albayrak: falcao transferinde taraftarın içi %99 rahat olsun

Bu haber 184 kez okundu.
GALATASARAY - 14:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.