19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Abdurrahim Albayrak: Emre Mor transferini KAP’a bildireceğiz

  Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, TRT Spor’a yaptığı açıklamada milli futbolcu Emre Mor’un transferini KAP’a bildireceklerini açıkladı. TRT Spor’da yer alan habere göre; Abdurrahim Albayrak, Emre Mor’u birazdan KAP’a bildireceklerini açıkladı. Albayrak yaptığı açıklamada, “Biraz sonra Emre Mor için KAP açıklaması yapacağız. Bitenleri söylüyoruz. Daha fazla bir şey söyleyemem” dedi. GALATASARAY TRANSFERDE DURMUYOR Galatasaray […]
GALATASARAY - 31 Temmuz 2019 15:39 A A

 

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, TRT Spor’a yaptığı açıklamada milli futbolcu Emre Mor’un transferini KAP’a bildireceklerini açıkladı.

TRT Spor’da yer alan habere göre; Abdurrahim Albayrak, Emre Mor’u birazdan KAP’a bildireceklerini açıkladı. Albayrak yaptığı açıklamada, “Biraz sonra Emre Mor için KAP açıklaması yapacağız. Bitenleri söylüyoruz. Daha fazla bir şey söyleyemem” dedi.

GALATASARAY TRANSFERDE DURMUYOR

Galatasaray daha önce Ryan Babel, Valentine Ozornwafor, Adem Büyük, Jimmy Durmaz, Şener Özbayraklı, Okan Kocuk ve Luyindama’yı bonservisle, Jean Michael Seri’yi ise satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadrosuna katmıştı.

Bu haber 170 kez okundu.
GALATASARAY - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.