16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Abdurrahim Albayrak boyun fıtığı oldu!

Derbi maçta Beşiktaş’a 1-0 yenilen Galatasaray’da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak karşılaşma sırasında ani bir hareket yapınca boyun fıtığı oldu. Albayrak’ın kısa bir süre içinde boyun fıtığı nedeniyle operasyon geçireceği bildirildi. Galatasaray’ın maçlarında heyecanlı tavırlarıyla dikkat çeken İkinci Başkan Abdurrrahim Albayrak, Beşiktaş maçında da yerinde duramadı. Derbi maçta bir pozisyona ani bir reaksiyon veren Abdurrahim Albayrak, […]
GALATASARAY - 3 Kasım 2019 16:28 A A

Derbi maçta Beşiktaş’a 1-0 yenilen Galatasaray’da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak karşılaşma sırasında ani bir hareket yapınca boyun fıtığı oldu. Albayrak’ın kısa bir süre içinde boyun fıtığı nedeniyle operasyon geçireceği bildirildi.

Galatasaray’ın maçlarında heyecanlı tavırlarıyla dikkat çeken İkinci Başkan Abdurrrahim Albayrak, Beşiktaş maçında da yerinde duramadı. Derbi maçta bir pozisyona ani bir reaksiyon veren Abdurrahim Albayrak, boynunda ağrı olduğunu hissetti. Daha sonra ağrılar azalmayınca doktora giden Albayrak’ın boyun fıtığı olduğu ortaya çıktı.

OPERASYON GEÇİRECEK

Albayrak’ın boyun fıtığı ağrısının bel ağrılarına da neden olduğu öğrenildi. Albayrak’ın kısa bir süre içerisinde boyun fıtığı nedeniyle operasyon geçireceği ifade edildi. Albayrak’ın takımla birlikte Real Madrid maçı için İspanya’ya gidip gitmeyeceği ise bilinmiyor.

Kaynak: Hürriyet

Bu haber 154 kez okundu.
GALATASARAY - 16:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.