15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

O gece bir tarih yazıldı. Alçak terör örgütü FETÖ, tankıyla topuyla geldi. Kahraman Türk Milleti, mermilere yüreğini siper etti. Gazi olduk, şehit düştük, vatanı hainlere vermedik. Astsubay Ömer Halisdemir, ev hanımı Ayşe Aykaç, polis Birol Yavuz, işçi Alper Kaymakçı, mobilyacı Ayhan Keleş, taksici Akın Sertçelik… İşte 15 Temmuz gecesinin şehit kahramanlarından sadece birkaçı. 249 şehit […]
FUTBOL - 15 Temmuz 2019 14:03 A A

O gece bir tarih yazıldı. Alçak terör örgütü FETÖ, tankıyla topuyla geldi. Kahraman Türk Milleti, mermilere yüreğini siper etti. Gazi olduk, şehit düştük, vatanı hainlere vermedik.

Astsubay Ömer Halisdemir, ev hanımı Ayşe Aykaç, polis Birol Yavuz, işçi Alper Kaymakçı, mobilyacı Ayhan Keleş, taksici Akın Sertçelik… İşte 15 Temmuz gecesinin şehit kahramanlarından sadece birkaçı. 249 şehit ve 2196 gazimiz Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın tek bir cümlesiyle sokaklara çıktı, FETÖ’cü alçakların planlarını başlarına yıktı.

Türk Halkı, milli iradeye el koymaya çalışan ihanet şebekesini yerle bir etti. Alçak terör örgütü FETÖ ve onun işbirlikçilerine mesaj netti: Biz gerekirse tankın önüne yatarız. Biz gerekirse F-16’yı levye ile kovalarız. Şehit kanlarıyla sulanmış, vatanseverlikle harmanlanmış bu topraklar uğruna seve seve can veririz. Ama hainlere asla geçit vermeyiz.

“HALKIN GÜCÜNÜN ÜZERİNDE BİR GÜÇ BEN TANIMADIM” RECEP TAYYİP ERDOĞAN

.

Bu haber 233 kez okundu.
FUTBOL - 14:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.